(050) 323-44-95
Щодня, з 8:00 до 15:00
Мої Закладки (0) 0

Багатоабонентська IP виклична панель DS-KD3002-VM

Багатоабонентська IP виклична панель DS-KD3002-VM

Багатоабонентська IP виклична панель DS-KD3002-VM

9 605 грн.
Артикул   1560
9 605 грн.
На складі
  • Призначення: Для будинку, Для квартири, Для під'їзду
Всі характеристики

Багатоабонентська виклична панель Hikvision DS-KD3002-VM

В інтернет-магазинах ви зможете купити новий пристрій — викличну панель Hikvision DS-KD3002-VM . Багатоабонентська виклична панель хиквижн застосовується для здійснення більш якісного контролю доступу в житлові та робочі приміщення.
 
 
Корпус панелі надійно захищений від впливу різних забруднень, підвищеної вологості і екстремальних температур. Ця модель обладнана камерою високого дозволу. LED підсвічування забезпечує освітлення навіть у повній темряві. Підсвічування автоматично включається при спрацьовуванні відповідного датчика. Також пристрій оснащений датчиком двері. Для проходу на територію об'єкта потрібно скористатися спеціальною картою або кнопкою виклику на механічній клавіатурі. Пристрій оснащений динаміками і всеспрямований мікрофон для зв'язку. Система шумо - і ехоподавлення забезпечить гарну якість зв'язку.
 
 
У разі злому спеціальний датчик спрацює сигналізація повідомить власника про проникнення на об'єкт. Відеозапис з камери зберігається в хмарне сховище. Незважаючи на всі ці переваги, ціна на многоабонентскую IP панель Hikvision DS-KD3002-VM в Україні залишається порівняно доступною.
 
Основні характеристики
Призначення
Для будинку, Для квартири, Для під'їзду
Багатоабонентська IP виклична панель DS-KD3002-VM

Написати відгук

Ви дивилися