Хіти продаж
Хіти продаж за тиждень
Новинки
Новинки тиждня
 • Швидка доставка
  Доставка Новою Поштою, Інтайм, Делівері по всій Україні
 • Власні пункти самовивозу
  Ви можете забрати Ваше замовлення в одному з наших магазинів
 • Зручна оплата
  Оплата при отриманні, онлайн оплата карткою будь-якого банку, Приват 24
 • Гарантія та підтримка
  Повноцінне гарантійне обслуговування, допомога в налаштуванні обладнання
 • Працюємо без вихідних
  Працюємо щодня з 9:00 до 20:00
Швидка доставка по всій Україні
 • Доставка в відділення Нової Пошти, кур'єром Нової Пошти
 • Доставка транспортною компанією Інтайм
 • Доставка транспортною компанією Делівері
Власні пункти самовивозу
Ви можете забрати Ваше замовлення в одному з наших магазинів
 • Більше 3 магазинів в м.Харків
 • Можливість перевірки товару в будь-якому з пунктів самовивозу
Зручна оплата
Оплата при полученении или онлайн оплата картой любого банка, Приват 24
 • Оплата при отриманні або онлайн оплата карткою будь-якого банку, Приват 24
 • Кредитні карти, Приват 24, Приват банк
 • По безготівковому розрахунку
Гарантія та підтримка
Повноцінне гарантійне обслуговування, допомога в налаштуванні обладнання
 • Гарантія 2 роки на всі товари
 • Безкоштовні консультації з налаштування
 • Власна команда монтажників
Працюємо без вихідних
Працюємо щодня з 9:00 до 20:00
 • Прийом замовлень через інтернет-магазин працює цілодобово
 • Відділ продажів працює з 9:00 до 20:00

Інтернет-магазин відеоспостереження і систем безпеки "Chime Security"

Ласкаво просимо в інтернет-магазин компанії "Чайм". За досвід роботи понад 16 років, ми працювали з безліччю виробників обладнання для безпеки. Використовуючи накопичений досвід в даній сфері, ми зібрали тільки якісні й перевірені товари в 1 місці - нашому інтернет-магазині. Будучи прямими дилерами, ми пропонуємо клієнтам максимально низькі ціни і повноцінну гарантію на все обладнання. Ви можете придбати камери відеоспостереження, відеореєстратори і інші товари, для самостійної установки або скористатися послугами підбору і монтажу від фахівців нашої компанії.

Системи відеоспостереження

На ринку сьогодні можна зустріти самі різні системи відеоспостереження і безпеки, з допомогою яких вирішуються завдання щодо забезпечення захисту об'єкта. І ось парадокс – хоча проблема, загалом-то, єдина для пристроїв відеоспостереження (а саме захист об'єкта), ціна на них може відрізнятися в кілька десятків, а то і сотень раз. Це залежить від комплектації, а також від списку тих завдань, які можна з допомогою системи відеоспостереження вирішити.

Камери відеоспостереження

Основою для системи відеоспостереження є параметри, якими володіє камера відеоспостереження ціна при цьому може сильно змінюватися) і, в першу чергу, чутливість відеокамери. Це вкрай важливо саме тому, що різні об'єкти володіють різним рівнем освітленості, і при невідповідності рівня освітленості і чутливості висока ймовірність, що розпізнати сигнал, одержуваний з відеокамери, просто не вдасться.Наступними важливими факторами є дозвіл відеокамери, а, також, динамічний діапазон відеоспостереження. Камери можуть використовуватися як зовні будівлі (вуличні камери відеоспостереження), так і всередині його, що також може впливати на їх технічні характеристики. Окремий момент, не пов'язаний з власне технічною «начинкою» відеокамери – спосіб її прикріплення до стіни; для певних типи стін може знадобитися особливу кріпильний пристрій.

Особливості систем відеоспостереження

Безумовно, система відеоспостереження ціна на яку в інтернет-магазині ChimeSecurity (Харків) цілком демократична - це не тільки відеокамери. У відеоспостереженні значиму роль грає відеореєстратор – пристрій, призначений для отримання і відображення відеоінформації. Для відеореєстраторів важливу роль будуть грати такі характеристики, як дозвіл, швидкість фіксації інформації (вимірювана в кадрах в секунду).

Також недостатньо просто придбати комплектуючі для відеоспостереження і об'єднати їх в систему – треба її ще й правильно налаштувати. Тут слід врахувати, як саме буде фіксуватися запис (за розкладом або безперервно; при спрацювання детекторі руху, у разі виникнення нестандартної ситуації тощо).

Сучасні варіанти систем відеоспостереження

передбачають певні інтелектуальні функції, які включають в себе розпізнавання облич людей, що проходять, підрахунок відвідувачів, облік автомобільних номерів і т. п. Зрозуміло, потрібно простежити і за тим, щоб відеоспостереження було інтегровано в загальну систему безпеки на об'єкті (комплекс технічних засобів і заходів, що дозволяють досягти оптимального захисту об'єкта).